Beżowy Trencz


Czasami zaglądam do stylizacji sprzed lat na blogu i ze zdziwieniem patrzę na pewne z nich, które nosiłam i były modne kilka lat temu. Jest też całe mnóstwo zestawów, które założyłabym niezmiennie i dziś. Są to najczęściej klasyki, a nie modowe i kolorystyczne wariacje, które pomimo upływu czasu są uniwersalne i niezniszczalne. Ich moda nie dotyczy, bo to rzeczy ponadczasowe!

Jestem pewna, że jedną z takich stylizacji będzie i ta z klasycznym kremowym płaszczem - trenczem. Jest on w neutralnym i plastycznym kolorze. Możemy dowolnie dobierać dodatki i zmieniać przez to styl trencza. Ja bardzo lubię go nosić do adidasów, do sukienek a także jak w tym przypadku do beżowych szpilek i spodni dzwonów, tworząc elegancki francuski szyk.
Do przełamania neutralnego wizerunku i dołożenia pierwiastka wiosny dodałam kaszmirowy,delikatny i świeży jak wiosenny poranek sweter w miętowym odcieniu.
Dajcie znać, czy lubicie takie ponadczasowe klasyki? Upolowany przed wiosną w secondhandzie płaszcz towarzyszy na zmianę w jeansową kurtką codziennie.


 Kamila: Sweater - Secondhand | Trench Coat - Secondhand | Pants - H&M | Bag - Fabiola.pl

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz