Helse Clinic - Zabieg Peeling Laser Pixel i Accent Prime


Skóra twarzy zimą jest najbardziej narażona na działanie niskiej temperatury i zimnego wiatru, które działają na nią destrukcyjnie. Dlatego właśnie o skórę twarzy zimą powinnyśmy dbać z najwyższą starannością, gdyż jej kondycja tuż przed wiosną jest w nie najlepszej formie. I chociaż przez kilka zimowych miesięcy skóra może nie zdradzać oznak przesuszenia, podrażnienia, czy osłabienia bariery ochronnej, to właśnie teraz, gdy zaczyna się przedwiośnie, można zauważyć, w jak słabej jest kondycji. Na szczęście szybko możemy temu zaradzić. To idealny czas, aby oddać się w profesjonalne ręce i ponownie odwiedzić nasz ulubiony Instytut Kobiety Helse Clinic.

Piękne wnętrza Instytutu sprawiają, że jak zwykle cudownie się tutaj czujemy. Zielona herbata przy kobiecych rozmowach umila nam oczekiwanie na zabieg. Jakie zabiegi tym razem zostały nam polecone adekwatnie do potrzeb naszej skóry?


Monika - Peeling Laser Pixel

Zabieg laserem Pixel jest polecany dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości, jak niewielkie blizny, zmarszczki oraz przebarwienia. Zabieg ten: - doskonale złuszcza naskórek - wpływa na zdrowy wygląd skóry i ogólni poprawia jej kondycję - redukuje przebarwienia - niweluje blizny, zmarszczki i rozstępy.

Efekt gładkiej,  świeżej i zdrowej skóry widoczny jest zaraz po złuszczeniu, które przebiega bezproblemowo w postaci bardzo drobnego prawie niewidocznego łuszczenia, co jest wygodne, gdy nie możemy sobie pozwolić na pozostanie w domu. 


Kamila - Accent Prime


Accent Prime to najbardziej zaawansowana platforma przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę. Jej skuteczność jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej z falą unipolarną. 
Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia - zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Zabieg Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrniania i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

Dla kogo jest ten zabieg? - lifting twarzy - poprawa owalu twarzy - likwidacja "drugiego podbródka"
Jeżeli zauważamy, że skóra na twarzy straciła swoją elastyczność i zniknął jej piękny owal, zabieg jest właśnie dla nas. Jest również przeznaczony dla kobiet, którym przeszkadza "drugi podbródek". Nie musimy akceptować tego stanu. Accent Prime działa na siateczkę włókien kolagenowych mobilizując je do działania. Dodatkowo ma moc niwelowania tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Po zabiegu możemy cieszyć się jędrną i elastyczną zdrowo wyglądającą cerą, pięknym profilem bez "drugiego podbródka" i wysmuklonym owalem twarzy.


Z jakich zabiegów kosmetycznych Wy skorzystacie jeszcze przed nadejściem wiosny? 
Nie zapomnijcie o wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem, który zawsze pomoże i dobierze Wam zabieg dostosowany do Waszych potrzeb.

Na wizytę umówicie pod numerem +48 793 232 203

Instytut Kobiety Helse Clinic
Poznań, ul. Święty Marcin 11

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz