Denim Jumpsuit with Biker Jacket


Witajcie w nowym 2019 roku! Przywitajmy go z uśmiechem, czystą kartą, pewnym krokiem i pozytywnymi myślami. Dziś propozycja codziennej stylizacji i połączenie jeansowego kombinezonu z kurtką motocyklową.
Kombinezon ten to moja nowa perełka w szafie i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ubierać go do lżejszego wiosennego obuwia. Jest uniwersalny i możemy tworzyć z nim ciekawe stylizacje i łączyć zarówno jak dziś z kozakami, jak i w innej porze roku ze szpilkami bądź trampkami i innym obuwiem sportowym. Mam dla Was kod zniżkowy "mk15"zarówno na kombinezon, kurtkę jak i cały asortyment be.na-kd.com, który upoważnia do 15% zniżki.
Dajcie znać jak podoba Wam się moje dzisiejsze połączenie i czy też lubicie tak jeansowe kombinezony. Na na-kd.com znajdziecie ich dużo więcej - KLIK.


Monika: Jumpsuit - na-kd.com | Jacket - be.na-kd.com | Boots - Mango

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz