Floral Dress + Beige Sweater


Moja dzisiejsza stylizacja to połączenie ulubionej jesiennej sukienki w kwiaty z beżowym swetrem. Połączenie beżu z granatem i innymi odcieniami niebieskiego to jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych. Sukienka jest moim nowym jesiennym nabytkiem w szafie, natomiast ten beżowy sweter to mój sześcioletni klasyk, który oprócz upalnego lata rzadko kiedy wędruje wgłąb szafy. Warto mieć takie rzeczy, które są aktualne przez lata i nigdy się nam nie nudzą.
Stylizacje urozmaiciłam botkami z renee.pl, które noszę codziennie odkąd je zakupiłam. Są wygodne, idealne na co dzień, a jednak mają obcas. Noszę je zarówno do spodni, jak i spódniczek i za tą wygodę właśnie i uniwersalność spędzę w nich całą zimę. Cały look urozmaiciłam granatową torebką typu nerka. Jak Wam się podoba ten późnojesienny zestaw?

Gotowi na zimę? My też nie, ale się postaramy.


 Kamila: Dress - Top Secret | Sweater - New Look | Jeans Jacket - TK Maxx | Bag - Renee.pl | Boots - Renee.pl

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz: