Czerwona sukienka z falbankami


Tegoroczne lato zostało okrzyknięte najcieplejszym latem od 40 lat! Wysokie temperatury i cała masa docierających do nas promieni słonecznych to cudowny czas dla prawdziwie letnich kreacji. Podczas upałów najczęściej noszę lekkie i zwiewne sukienki. Koniecznie z oddychających i przewiewnych materiałów. W końcu mają one swój czas, bez konieczności zakrywania je nakryciem wierzchnim. 
W dzisiejszej stylizacji mój numer jeden na to lato: czerwona sukienka z falbankami. Uwielbiam jej krój a także pomarańczowo-czerwony kolor. Latem po prostu nie mogę się oprzeć ciepłym pomarańczom, czerwieniom z dodatkiem złotej barwy i  innym energetyzującym i soczystym kolorom.  To wyrazistej sukienki dobrałam dodatki w kolorze beżu. Lniany kaszkiet, plecioną z włóczki bawełnianą torebkę, która jest absolutnym hitem tego sezonu i espadryle w stylu vintage. Wszystko totalnie w moim stylu i czuję, że ta sukienka właśnie została okrzyknięta przeze mnie swoim numerem jeden i najczęściej zakładaną tego lata.
A Wy macie swój sukienkowy numer jeden, w którym macie pewność, że będziecie zawsze dobrze wyglądać?


Kamila: Dress - bonprix.pl | Shoes - renee.pl | Bag - M Libelula Bag | Cap - Zara  

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

6 komentarzy: