Vintage Jumpsuits


Dopiero co witałyśmy się z Wami w lipcu, a już prawie połowa miesiąca za nami. Piękny wakacyjny czas ucieka jakby szybciej niż zwykle. Dziś kolejna letnia stylizacja z miejskim lookiem, które lubimy najbardziej. Ulice miasta w połączeniu ze stylowymi kawiarenkami latem mają cudowny klimat!

Tym razem udało nam się zrobić dawno już zaplanowaną sesję w poznańskiej śniadaniowo - lunchowej kawiarni we francuskim stylu. Uwielbiamy jej paryski wystrój, który w połączeniu z smaczną kawą działa na nas bardzo inspirująco.

Macie czasami tak, że centra handlowe Was męczą, a udając się do sieciówek w poszukiwaniach perełek, nie możecie znajeźć nic wartego Waszej uwagi? Albo mając wizję w głowie pewnej rzeczy chodzicie wszędzie w jej poszukiwaniu a nie możecie jej znaleźć? Jeżeli tak, w takim razie nie jesteśmy same. Idealnie się sprawdzą się wtedy usługi krawiecie i szycie na miarę. Same wybieracie materiał, a dobre krawcowe potrafią wyczarować wymyślone przez nas rzeczy i dokładnie wymierzając cenymetry mamy pewność, że ubrania są stworzone specjalnie dla nas i dana tkanina wybrana jest przez nas samych, a nie narzucona przez duże sklepy odzieżowe.

Jak podobają Wam się nasze kombinezony z vintage wzorem? Tkanina ma cudowny print i kolory, których tak często nie można zlaleźć w popularnych sklepach. 
Nie możecie zlokalizować nigdzie swojej wymarzonej sukienki, spódniczki lub kompletu? Szycie na miarę będzie świetnym i rozsądnym rozwiązaniem!


Monika: Jumpsuit - Tailoring | Bag - M Libelula Bag | Shoes - Renee.pl
Kamila: Jumpsuit - Tailoring | Bag - K Libelula Bag | Shoes - Promod

Miejsce: Razowa Bistro, Poznań

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

  1. Ja prawie nie kupuje w sieciówkach. Zawiodłam się wilokrotnie. Szukam inspiracji w internecie a pozniej daje do uszycia. zdecydowanie wolę krawcowe i dobor materialu przeze mnie :))) Beata

    OdpowiedzUsuń
  2. Kombinezony wyszły super! Obie wyglądacie obłędnie :) A co do szycia ubrań, to faktycznie, jest to świetne rozwiązanie, a z czasem można poprosić o maszynę w prezencie urodzinowym i nauczyć się szyć samodzielnie :D

    OdpowiedzUsuń