My Andalusian Dream


"Go where you feel the most alive!"

Żyjemy w zabieganym i pełnym stresie świecie. Czasami brakuje nam czasu, by się wyciszyć, pozbierać myśli i zastanowić się, co tak naprawdę przynosi nam najwięcej szczęścia i radości.
Tak ważne jest odnalezienie swojego wymarzonego raju, przebywanie w miejscach, gdzie czujemy się bezpieczni i spokojni, które wyzwalają w nas kreatywność - miejsca ładowania wewnętrznych baterii. To ważne, aby żeby dawać sobie możliwość zamouzdrowienia, odzyskiwania energii i oszczyszczenia umysłu. 


Dzielę się z Wami moim duchowym i wewnętrzym rajem, pełnym pozytywnej energii uśmiechu i wszystkiego, czego kocham w jednym miejscu. Wewnętrznym spokojem, piękną naturą, architekturą, kolorami, dobrym jedzeniem i ludźmi. I wszystko to w połączeniu z moją największą pasją - pasją do języka hiszpańskiego. Przedstawiam Wam moją Andaluzję! Na samą mysł o niej uśmiecham się i czuję całe mnóstwo endorfin. 
Macie coś co przynosi Wam tyle energii i dobrego samopoczucie? Jeżeli tak, to koniecznie róbcie co dzień jeden mały krok, w stronę tego czego pragniesz! W stonę naszy pasji. Bądźmy szczęśliwi i spełniajmy swoje marzenia! Życie jest za krótkie na złe emocje i nastroje. Za zdjęcia dziękuję świetnemu fotografowi: /danimedina.es/
Photos: Dani Medina (@_danimedina_/)

Koszyk/Basket - K Libelula Bag

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

6 komentarzy: