Laserowy Peeling Węglowy oraz Peeling Medyczny PH Formuła A.C.N.E. 2 - Helse ClinicPiękna kwitnąca wiosna trwa, a my wraz z nią w swojej najlepszej odsłonie. Różowe i delikatne magnolie to jeden z najpiękniejszych wiosennych widoków, zgadzacie się? Staramy się uwietrznić to piękno jak najdłużej przyglądając się kwitnącym drzewkom na zewnątrz, robiąc fotografie oraz zbierając je do wazonów.
Wiosną również postawiłyśmy zadbać o nasze piękno i zatroszczyć się o promienną i zdrową cerę w najskuteczniejszy sposób. Oddałyśmy się ponownie w ręce specjalistów w poznańskim Instytucie Kobiety - Helse Clinic.

JAKIE ZABIEGI WYBRAŁYŚMY?

Pierwszy z nich - zabieg Moniki - to Black Doll, laserowy zabieg węglowy.
Peeling ten jest przeznaczony do walki ze zmarszczkami, nadmiernie wydzielanym sebum, przebarwienia, rozszerzone pory, oraz na ziemistą i szorstką cerę. Zabieg poprawia elastyczność skóry, ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry, usuwa przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki oraz zwęża rozszerzone pory.
"Skóra po zabiegu jest gładka i oczyszczona, a pory zwężone. Jest mniej tłusta i jej koloryt jest ujednolicony"Kolejny zabieg kosmetologiczny - zabieg Kamili - to peeling medyczny PH Formuła A.C.N.E 2, który przeznaczony jest dla skór problematycznych. Będzie idealnym wyborem, jeśli zmagacie się z trądzikiem, tłustą cerą, nadmiarem sebum, rozszerzonymi porami badź bliznami. 
A.C.N.E. jest aktywnym roztworem, który skutecznie wnika w pory, aby pomóc i przejąć kontroję nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Kombnacja składników w tym zabiegu została specjalnie opracowana, aby skorygować główne objawy trądziku takie jak zaskórniki, grudki i krosty. 
Sam zabieg nie najeży do najprzyjemniejszych i tuż po nim skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, a na 3 i 4 dzień łuszczy się. W okresie około 3 tygodniu po zabiegu należy stosować krem z wysokim filtrem.
"Jestem tydzień po zabiegu i skóra wyraźnie jest bardziej miękka i gładka. Zauważyłam też zmniejszenie porów. Skóra mniej się błyszczy, ale jest dobrze nawilżona. Jestem po pierwszym zebiegu i mam w planach wykonać serię 3."

Więcej o zabiegu: TUTAJ

Pamiętajcie, aby w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowie i pielęgnację cery. Najskuteczniejszym sposobem jest oddać się w ręce specjalistów, którzy odpowiednio do wieku, typu cery i jej problematyki dobiorą przeznaczony dla Was zabieg.
"Piękno i zdrowie to początek Twojej podróży!" - Helse Clinic.

Kontakt do Kliniki: +48 793 232 203  

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz: