Casual Look - CrossJEANS.pl


Wiosna, która wygląda jak lato, jest cudowna - pełna kolorów, uśmiechnietych ludzi i tego miejskiego luzu, który tak lubimy i nie można go poczuć, podczas zimnych i deszczowych dni. Jesteśmy w swoim pogodowym raju!
Na sobotni spacer ulicami miasta wybrałyśmy casualowy zestaw od Cross Jeans. Jeansy z podwyższonym stanem do tego T-shirt z printem w wiosenno - letniej kolorystyce, sprawiają że czujemy się wygodnie, miejsko i casualowo, czyli tak jak lubimy. Do tego sandałki na obcasie, aby nadać całości kobiecego stylu. Do całości dobrałyśmy bawełniane torby z vintage printami, które mogą pomieścić naprawdę sporo. Są idealne na nasze wypady i blogowe spotkania! Sieciówki pełne są toreb na zakupy. Jednak jakość, wzór, czy materiał często pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego Monika z myślą o mamach, na zakupy i na plażę postanowiła przenieść swoje ilustracje na duże mocne torby z bawełny drelichowej.

Dajcie znać jak Wam się podobają takie miejsko - casualowe looki.Kamila & Monika: Total Look (Jeans + T-shirt) - Crossjeans.pl | Bag - M Libelula Art

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze: