CUD I MIÓD Catering


Nowe projekty, mnóstwo zajęć i aktywny tryb życia nie zawsze pozwalają nam na przygotowanie pięciu zbilansowanych i zawierających wszystkie potrzebne makroskładniki w ilościach posiłki. 
Zdrowie jest najważniejsze, a posiłki i dieta to podstawa, aby dzień nie przeżyć wegetując, a z dużą energią, chęcią i witalnością wykonać swoje codzienne zadania i cele.
Catering dietetyczny! - pomyślałyśmy - i zgodnie postanowiłyśmy przetestować taką formę codziennej diety.

Wybór firm oferujących posiłki z dowozem jest całkiem spory. Wielu z Was zgodnie poradziło nam, aby wybrać firmę lokalną, wtedy będzimy miały pewność, że przygotowane dania są świeże. Padło na Cud i miód, nasz poznański catering dietetyczny. 

Wygoda. To chyba największa zaleta korzystania z cateringu. Co dzień wcześnie rano przed drzwiami czeka na nas paczuszka. A w niej 5 posiłków - 1 śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja - smacznych i zróżniconowanych posiłków.

Zdrowie. To kluczowe zagadnienie i ma wielki związek ze sposobem odżywiania. Spożywanie zbilansowanych i regularnych posiłków ma wielki wpływ na naszą wage, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Niestety przygotowanie pełnowartościowych dań wymaga wiedzy i czasu, a tego często brakuje. Catering dba o naszą dietę, a wolny czas i energię możemy wykorzystać do realizacji naszych planów i celów.

Urozmaicenie. Kolejna wielka zaletą wybranego przez nas cateringu. Co dzień inne posiłki, na które w większości byśmy nie wpadły na przygotowanie ich w domu. Wszystkie jadłospisy są tworzone przez wykwalifikowanego dietetyka we współpracy z szefem kuchni, dzięki czemu posiłki są bardzo urozmaicone. Firma dba, aby w codziennym menu nie zabrakło fantazji oraz codziennego zaskoczenia.


Czas i zdrowie są na wagę złota. Dzięki tego typu usługom oszczędzamy czas i dbamy o swoje zdrowie. Jesteśmy na tak!

Dajcie znać, czy Wy korzystaliście już z cateringu dietetycznego?

CUD I MIÓD Catering, Poznań

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

2 komentarze:

  1. ogromna wygoda, również chciałabym się skusić :D

    OdpowiedzUsuń
  2. też się mocno zastanawiam nad opcją cateringu, ale tymczasową, padam z natłoku pracy i nie mam siły już na przygotowanie zdrowych posiłków.

    OdpowiedzUsuń