Wiosna!Definicja udanego dnia? Owocne spotkania, zakupy naszych ukochanych świeczek z wiosennymi już zapachami oraz lunch w jednej z ulubionych kawiarni w Poznaniu, której rózowa ściana przybliżyła nam nadejście upragnionej wiosny, choć za oknem tego dnia akurat padał śnieg... Spragnione już jesteśmy streetowych sesji i możliwości fotografowania na zewnątrz, a do wiosennych temperatur odliczamy już chyba wszyscy.
Na nasze marcowe spotkanie obydwie wybrałyśmy szare sukienki. Kolor co prawda mało wiosenny, ale jak ładnie prazentują się w pastelowych wnętrzach i jeszcze lepiej w obecności pastelowych dodatków.
Wiosno, czekamy na Ciebie!


Lubicie świeczki i zapachy w domu? My uwielbiamy! Niedawno odkryłyśmy w Poznaniu świetny sklepik, gdzie jak zahipnotyzowane przepadamy od razu po wejściu. Serdecznie polecamy go i  Wam -  Domową Przystań. Mamy teraz dla Was 15% zniżki na hasło "Libelula" na zakupy w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.


Monika: Dress - pakuten.pl | Tights - Gatta | Watch - lilienthal berlin
Kamila: Dress - pakuten.pl Tights - Gatta | Watch - lilienthal berlin | Boots - renee.pl

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

  1. Cudowny blog. Trafiłam przypadkiem przez Instagram i będę zaglądać częściej dziewczyny <3 <3 <3 miejsce jest tak samo urocze jak Wy.

    Marzena P.

    OdpowiedzUsuń
  2. Justyna Kobracka25 marca 2018 13:43

    Wyglądacie kwitnąco!!! uwielbiam taki klimat

    OdpowiedzUsuń