Easter Preparation


Święta Wielkanocne to piękny okres w roku. Obydwie bardzo lubimy ten czas, pewnie dlatego, że wszystko staje się takie radosne i pozytywne wraz z rozpoczynającą się wiosną. Okres ten kojarzy nam się z kolorami, radością, świeżością i tym, że wszystko budzi się do życia. Wprowadzamy do swojego otoczenia kolory, które wywołują uśmiech na naszych twarzach. Nie może zabraknąć świeżych kwiatów. Tulipany, hiacynty, bazie kotki, róże, żonkile... każde inne, ale w równie cudowny sposób dodają piękna i świeżości każdemu wnętrzu. Które z nich są Waszymi ulubionymi kwatami na czas Świąt Wielkanocnych?


Wielkanoc to również czas, w którym nasze domy dekorowane są świąteczyni ozdobami. Świetnym pomysłem jest zrobienie takich ozdób samemu, co dodaje wartości i znaczenia naszym dekoracjom i sprawia, że wnętrze staje się jeszcze bardziej szczególne na ten czas.
Czy udekorowaliście już swoje mieszkania? Dokorowanie świątecznych jajek z muliny to jeden z pomysłów na wykonanie świątecznych dekoracji. 


Monika: Sukienka w groszki - bonprix.pl

Mamy nadzieje, że Wasze święta będą pogodne, piękne i pełne kolorów i zapachów.

Buziaki,
Kamila i Monika

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz