Pomysł na Walentynki


Macie już plany na Walentynki? Jeżeli nie, a macie ochotę na coś wyjątkowego w tym roku, mamy dla Was świetną propozycję. Chcecie zrobić duże wrażenie na drugiej połówce? Skorzystajcie z oferty Hotel Włoski z Poznania. 

Mężczyźni często mają problem, co przygotować w tym wyjątkowym dniu, jak zabłysnąć przed partnerką. A gdyby jakaś pani zabrała jakiegoś pana na romantyczną noc w płatkach róż, na pewno zrobiło by to wrażenie na każdym mężczyźnie.
Pokój w płatkach róż, do tego szampan lub wino musujące uzupełnione platerem przepysznych owoców, to jedne z atrakcji hotelu na romantyczny weekend we dwoje. Ten prezent połączyć można z romantyczną kolacją w hotelowej restauracji. Stolik przyozdobiony płatkami róż, indywidualnie dobrane menu wydrukowane specjalnie dla konkretnej pary z imionami oraz butelką szampana lub wina musującego, aby wznosić toasty za miłość i docenianie wyjątkowych chwil, jak ten wyjątkowy wieczór. 
Oferta jest również swietnym pomysłem na oświedczyny. Personel poda bukiet kwiatów w określonym momencie. Pierścionek zaręczynowy może zostać podany jako potrawa w trakcie kolacji lub może być umieszczony w kieliszku z szampanem. 
Czego możecie być pewni, to profesjonalny i bardzo sympatyczny personel, czego już nie raz doświadczyłyśmy w hotelu i restauracji. 


Macie kogoś, kogo kochacie? Powiedzcie mu "dziękuję" w wyjątkowy sposób. Mogą to być Walentynki, rocznice, zaręczyny lub inne dla Was ważne daty.
Rezerwacje: Hotel Włoski Poznań + 48 61 833 52 62

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz