December in the City


Jest coś magicznego w grudniowej atmosferze miasta. Poznań w tym roku jest nadzwyczaj piękny i uwielbiam jego tegoroczny wystrój i atrakcje. Białych świąt raczej w tym roku nie zobaczymy, ale plus taki, że ekstremalnie mroźnych temperatur też nie.
Zimową porą mam wrażenie, że stylizacje bez nakrycia głowy są jakieś niekompletne. Stąd kolejna z nich z kaszkietem. Dodatkowym hitem u mnie są te kolczyki, które dodają nadzwyczajnego uroku nie tylko na wyjście, ale również na co dzień. W połączeniu z neutralną resztą, jest tak jak lubię najbardziej.


Kto jeszcze nie ma swojej perfekcyjnej pary skórzanych rękawiczek, pamiętajcie o kodzie zniżkowym 15% - "Libelula15" na ofertę rękawiczek napogloves.com z funkcją dotykową smartfonów.


Kamila: Trench - vip.com | Sweater, skirt - Libelula | Boots - Taupage via zalando.pl | Gloves - napogloves.com | Watch and Bracelet - danielwellington.com

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz: