Ceramika MICHI


Grudzień to wyjątkowy okres w roku. Spędzamy w domu większość swojego wolnego czasu i celebrujemy każdą chwilę w ciepłym domowym zaciszu. Starannie dbamy o nastrój i atmosferę w tym okresie. Świeczki nabierają specjalnego znaczenia, bo każdy płomyk w domu dodaje dodatkowego blasku  ciepła, a lampki sprawiają, że czujemy się jeszcze przytulniej.
Rozgrzewające herbaty i ciasta to ulubiona część zimowych popołudni. Piękne podane sprawiają dodatkową radość. My w tym roku postawiłyśmy na unikalną i oryginalną ręcznie wykonaną ceramikę MICHI. Każdy jej element jest nietuzinkowy i tak piękny sposób podane danie smakuje jeszcze lepiej. Nie ma nic piękniejszego, niż ręcznie wykonana i z sercem rzecz w domu.


Zajrzyjcie koniecznie na Instagram @cera_michi. Tutaj w wiadomościach prywatnych możecie zamawiać te piękne rękodzieła. Ceramika stanowi idealny pomysł na prezent, jeżeli ktoś, równie jak my docenia ręcznie wykonane, nietaśmowo przedmioty.
Jak Wam się podoba?

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz