Sunflowers


Sierpień należy dla mnie do hortensji oraz słoneczników. Gdy tylko dowiedziałyśmy się, że tuż obok Poznania znajduje się piękne słonecznikowe pole, od razu postanowiłyśmy się tam udać i sfotografować to cudowne miejsce. Pole jest naprawdę wielkie, a sam widok żółtego dywanu kwiatów dostarcza ciepła i miłych letnich uczuć, a także inspiruje i cieszy. Zdjęcia pośród słoneczników to wspaniała pamiątka i ciepłe wibracje, które niedługo pozostaną tylko wspomnieniem.

Też macie to uczucie za szybko przemijającego lata? Druga połowa sierpnia w moich oczach to wizja zbliżającej się jesieni, a później zimy. W mojej głowie układam już plany i realizację marzeń, aby była to jedna z przyjemniejszych i radośniejszych zimniejszych pór roku w życiu. Już czuję, że będzie pięknie i słonecznie!


Dress: HERE

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

6 komentarzy:

 1. ładna sukienka i śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudowna sesja!!! gdzie dokładnie to pole?
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie dobrana letnia stylizacja, a do tego ekstra zdjęcia :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. słoneczniki to moje ulubione kwiaty, są takie ciepłe, pozytywne i wywołują uśmiech, ale tutaj na zdjęciach ty z nimi wygrałaś. Nie można oderwać wzroku. J.

  OdpowiedzUsuń