November Casual


To już prawie końcówka jednego z mniej przyjemnych miesięcy i muszę przyznać, że wcale nie był taki zły. Nie zapadłam w zimowy sen, wręcz przeciwnie...czuję energię i zbieram ją z każdego miejsca, gdzie się da. Przełom jesieni i zimy to dobry okres na podróże, żeby za bardzo nie przyczepić się do domowej sofy. Zaglądajcie na mój Instagram, @monikalibelula, gdzie zamieszczam moje codzienne kadry.
Stylizacja z tego wpisu to obraz naszego listopadowego Poznania. Od jakiegoś czasu upodobałyśmy sobie Jeżyce na babskie spotkania. Dajcie znać, jak podoba Wam się ten casualowy look z wypadu na przepyszną tartę i jesienna herbatę do Francuskiego Łącznika. Uwielbiamy scenerię tamtejszej kawiarni.


Monika: Sweatshirt - Benetton | Pants, Fur - Vintage Shop | Bag - Zara | Shoes - Adidas Superstar | Gloves - napo gloves

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie, na zupełnym luzie, jednak też kobieco, są eleganckie skórzane rękawiczki, torebka.

    OdpowiedzUsuń
  2. require services which are extra hard to locate. often those offerings consist of wound care Many home health corporations have the same list of trendy http://testoupmaxfacts.com/legendary-beard/

    OdpowiedzUsuń