Espectacular Nazaré


Jesienna aura trwa...za dwa dni jeden z mniej przyjemnych miesięcy w roku - listopad, zatem to idealna pora aby powrócić do fotografii z naszego wrześniowego pobytu w Portugalii. Tym razem prześliczne nadmorskie miasteczko o nazwie Nazaré.

Położone jest wzdłuż szerokiej  złocistej plaży nad rozległą zatoką otoczoną stromymi skałami. Tuż przy plaży rozciąga się pas cudownych, w jasnych kolorach domków z charakterystycznymi ceglastymi dachami. Rybackie miasteczko jest również rajem dla surferów. To właśnie w Nazare, hawajski surfer niemalże oszukał śmierć, którą wszyscy jednogłośnie uważają za największą jaką do tej pory surfowano. Rekordowa fala miała 30 metrów wysokości.
Jak Wam się Kochani podoba miasteczko? My się zauroczyłyśmy! Nazare okazało się idealnym miejscem na nasz wypoczynek. Piękna portugalska architektura, urocze bary i restauracje do tego piękna plaża i przyjaźni ludzie i świeże powietrze i szum oceanu. Nic więcej do szczęścia nie było nam potrzebna...


libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

4 komentarze:

 1. Wow!!! So beautiful place! Have a nice day, kisses from Italy,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia!:)
  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne miejsce :)

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń