Romantic Paris in Purple


Romantyczny Paryż...ciężko mi sięgnąć pamięcią, by znaleźć bardziej romantyczne miejsca niż te znalezione w Paryżu.
Wiele w nim miejsc łączących ze sobą klasę i prostotę. Pełno w nim uliczek, kawiarenek i restauracji, których atmosfera zachęca do wypicia lampki wina, a następnie na spacer po brukowanych uliczkach wzdłuż Sekwany. To nie Wieża Eiffle, ani nie Łuk Triumfalny, czy Katedra Notre-Dame sprawiły, że chcę tam powrócić. To właśnie te paryskie klimatyczne kawiarnie, wąskie uliczki i tarasy widokowe utkwiły najbardziej w pamięci i wołają o powrót do tego romantycznego miasta.
Jedno z takich miejsc wybrałyśmy jako kadr do blogowego wpisu. Kolejny raz ulubiony fiolet, a w raz z nim spodnie dzwony, których na ulicach Paryża można było zobaczyć naprawdę często.
Jak Wam się podoba?


Kamila: Sweater - Stylemoi | Pants - H&M | Heels - Conhpol | Bag - Mohito | Watch - Daniel Wellington

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

5 komentarzy:

 1. I love this look. this top is divine. Greetings.

  http://mimodaapropos.blogspot.mx/2015/06/love-denim.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna sceneria i stylizacja. A kolor sweterka jest prześliczny.
  Magda J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miejsce naprawdę urocze! Nie można się nie zgodzić z treścią. W te wakacje i my wybieramy sie do Paryża, a przygotowania juz trwają! Za jakiś czas zapraszamy więc do obejrzenia Paryża naszymi oczami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale klimat!!!! :) cudowne miejsca i ten sweterek <3

  OdpowiedzUsuń