Parisian Chic


Wyjeżdżając w podróż, oprócz pięknej architekturze, przyrodzie i miejscom, lubimy przyjrzeć się nieco bliżej ludziom...Paryż zachwycił nas swoim szykiem...Zobaczcie sami!

To co rzuciło nam się w oczy, a raczej w nos, to zapach wszechobecnych perfum. Idąc ulicą utulały nas piękne zapachy oryginalnych perfum ludzi przechodzących obok. Nie było to zapachy ani kwiatowe, czy owocowe, ale głębokie, korzenne i eleganckie aromaty.
Słowa, które rzucają nam się na usta myśląc o paryskim stylu to: szyk, klasa i elegancja. Elegancja oczywiście może też iść w parze z luzem. Paryżanie nierzadko ubierają sportowe buty do formalnej całości. Zarówno u kobiet i u mężczyzn króluje prostota, ciemne kolory i modowy minimalizm. 
Jeżeli lubisz kolory zdecydowanie nie wpisujesz się w styl Francuzek, gdyż dla nich to czerń jest dobra na wszystko, a największym szaleństwem kolorystycznym pozostaje szarość. Jak u kobiet wydawało nam się to nieco nudne, tak mężczyźni w swojej klasie, elegancji i prostocie po raz kolejny zrobili na nas wrażenie.
Co myślicie o paryskim szyku? 


libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia! Mają to coś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie wolę Rzym, tam dopiero jest rewia mody !

    OdpowiedzUsuń