Drewniane dekoracje we wnętrzach

Drewniane dekoracje wnoszą we wnętrzach ponadczasowy urok i wizualnie ocieplają nasze pomieszczenia. Po raz kolejny dochodzimy do wniosku, że nic tak nie dodaje stylu, jak proste ozdoby pochodzące prosto z natury. Zaopatrzyłyśmy się w kilka małych drobiazgów, które umilają nam codzienne rytuały - drewnianą podkładkę w kształcie imbryka, która poleca się na podawanie codziennych słodkości, własnoręcznie robione podkładki pod kawę, znak nieskończoności, który wkrótce zamieszka na nowo zamontowanej półce w salonie, a także drewniany domek pomalowany farbą tablicową, idealny do zapisywania naszych złotych myśli. Dekoracje są przepiękne i unikatowe!
Lubicie naturalne, drewniane dodatki we wnętrzach?


Nasze nowości dekoracyjne pochodzą ze sklepu internetowego Fandoo.pl. Zajrzycie koniecznie na stronę i zobaczcie, jak wiele ciekawych produktów mają w swojej ofercie. Każdy z nich jest indywidualny, wykonany własnoręcznie ze starannie dobranych materiałów.

Czy jest tu ktoś, kto się nadal trzyma zdrowo, a wirusy mają się od niego z daleka? Poprosimy o receptę na powrót zdrowia i energii!

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

2 komentarze: