Black and White Dress in Naples

Piękne południowowłoskie słońce nie daje o sobie zapomnieć, więc co jakiś czas będziemy powracać do niego wspomnieniami i odkopywać tamtejsze fotografie. Zima trwa w najlepsze, ale miło jest w jej trakcie pomyśleć o największych przyjemnościach, czyli podróżach. Tych, co już odbyliśmy i o tych, co przed nami. A miejmy nadzieję, że  ten rok nie zawiedzie!
Neapol to miasto kontrastów. W jednej chwili znajdujemy się na pełnej śmieci ulicy usłanej praniem, a za rogiem pojawiają się stare barokowe perełki architektury bądź piękne pastelowe i zadbane kamieniczki. Miasto niewątpliwie tętni życiem. Mimo ogólnie panującego chaosu, z każdą chwilą przebywania w nim można polubić go coraz bardziej! Przedstawimy Wam jego piękno i panujące kontrasty w kolejnych wpisach. 
Na to późne popołudnie i wyjście do restauracji na najlepszą w życiu pizzę wybrałam sukienkę, która sama w sobie jest kontrastem, jak miasto. Pasuje zarówno do szpilek, stając się bardziej elegancką wersją, jak i do sportowego obuwia, wprost idealnie na zwiedzanie Neapolu!
Kamila: Dress - fashionata.pl | Heels - Calvin Klein via TK Maxx | Bag - Vintage | Sunglasses - Marc Jackobs via TK Maxx | Bracelet - VLS

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

7 komentarzy:

 1. Wow ale klimat!!! �� bosko

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, fajnie choć na zdjęciach powrócić do słonecznej pogody :) Masz bardzo ładny kolor włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I zachciało się podróży... A Włochy szczególnie mi się marzą.
  Piękne włosy <3 Ewelina K.

  OdpowiedzUsuń
 4. So beautiful italian outfit!!!! Kisses from Italy,
  Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/
  https://www.facebook.com/eniwherefashion

  OdpowiedzUsuń