Romantic Positano

Positano uważam za prześliczną perełkę włoskiego wybrzeża i zdecydowanie jedno z najromantyczniejszych punktów na mapie świata. Słynie bowiem z romantycznych wąskich i krętych uliczek oraz kawiarenek i restauracji ze świetną kuchnią. Wprost idealne miejsce dla nowożeńców!
Wizytówkę tego pięknego, usytuowanego na dwóch klifach, miasteczka są wszechobecne kwiaty i wijąca się na domach roślinność. Nie mogłam oderwać od niech wzroku i tak bardzo nacieszyć się musiałam ich widokiem, wiedząc że za chwil kilka wracam do mroźnej, pozbawionej już kwiatów Polski...
Dodać należy, że Positano wraz z nieopodal położoną wyspą Capri stanowi oazę luksusu na tle pozostałej południowej - biedniejszej części Włoch. Nie mogę doczekać, aby móc pokazać Wam kolejne części naszej włoskiej przygody. Bądźcie z nami!Monika: Jeans Shirt - Reserved | Skirt - fashionata.pl | Heels - Gianmarco | Bracelet - VLS | Necklace - Sotho

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

9 komentarzy:

 1. Piękne budynki ; ) Fajny zestaw ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. ale tam jest pięknie ♥
  śliczna spódniczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudne zdjęcia !! A Twoje oczy są przepełnione optymizmem! Tak trzymać! :*

  Zapraszamy z małym Łobuzem w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie była, ale faktycznie wygląda na miejsce godne uwagi. Północne Włochy odwiedziłam w większej części, teraz czas na południową partię kraju.
  Pozdrawiam,
  Basia J.

  OdpowiedzUsuń