Party Like a Lord!

Kochani to nie koniec niespodzianek od Somersby! Już 27 września w Instytucie Wysokich Napięć w Warszawie odbędzie się najbardziej spektakularna impreza roku - PARTY LIKE A LORD!
Na imprezę może się dostać absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na imprezę!Oprócz obecności samego Lorda, możecie liczyć na wiele atrakcji, których do końca nie możemy jeszcze zdradzić. Gwiazdą imprezy będzie Ella Eyre. Pojawi się też wielu blogerów z całej Polski. Tuż obok niezliczonej ilości litrów piwa Somersby pojawi się też dobre jedzenie, które zapewni 10 najlepszych warszawskich foodtrucków. My już odliczamy!
Zobaczymy się na miejscu?


*Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

2 komentarze:

  1. Kusząca propozycja. Szkoda ze nie mam zaproszenia :(

    OdpowiedzUsuń