#Friendsie is the new #selfie!

"Selfie", czyli amatorskie autoportrety robione telefonem komórkowym coraz potężniejszą falą zalewają portale społecznościowe. Wraz z Lordem Somersby patrzymy na nie z lekkim uśmieszkiem i idąc z duchem czasu wchodzimy w nowy wymiar #selfie, a mianowicie w #fiendsie! Friendsie to zdecydowanie przyjemniejsza wersja portretu z ręki, bo na zdjęciu znajdujemy się  nie w narcystycznej wersji solo, a w towarzystwie. Towarzyszem może być przyjaciółka, paczka znajomych, a nawet zwierzęta.
Startujemy z nową kampanią Somersby, która stanie się rewolucją w tagowaniu w internecie. Czas #selfie zamienić na #friendsie! 
Zapraszamy i Was do wzięcia udziału w zabawie. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z ręki z przyjaciółmi wraz z hasztagami #friendsie i #somersby na jeden z portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) i poczekać aż odezwie się do Was sam Lord Somersby. Lord bowiem przygląda się uważnie naszym zdjęciom i wyłapuje najfajniejsze #friensie nagradzając niespodziankami. Nas już wyłapał, czekajcie na swoją kolej i tagujcie swoje zdjęcia z ręki. My doskonale wiemy, że lepiej robić coś razem niż osobno, dlatego podczas sobotniego wypadu na zdjęcia uczciłyśmy udany czas wraz z Lordem i wspólnym #friendsie. Lato z Lordem jest strasznie przyjemne!Regulamin akcji dostępny tutaj: REGULAMIN

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

  1. ooo moje ulubione piwko. Umila mi lato od samego początku! 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie wy ladne. Uwielbiam takie naturalne zdjecia 💟

    OdpowiedzUsuń