Dinner with pyszne.pl

Tak się składa, że początek maja jest dla nas szczególnie przyjemnym okresem. Obchodzimy tego samego dnia swoje święta. W tym roku postanowiłyśmy świętować nie wychodząc z domu spędzić babskie popołudnie zamawiając jedzenie z którejś z poznańskich restauracji. Na kilka dni przed urodzinowo-imieninowym obiadem Libeluli dostałyśmy zaproszenie od portalu pyszne.pl do przetestowania i sprawdzenia jak działa. Idealna okazja i czas na spędzenie miłych chwil przy stole pełnym smakowitości.


Do dzieła! Weszłyśmy na stronę i po wpisaniu swojej lokalizacji ukazała nam się długa lista restauracji, tym samym wiele rodzajów kuchni z naszej okolicy. Postawiłyśmy na kuchnie japońską i po szybkim wyborze z menu i kilku kliknięciach zamówienie zostało złożone, a godzinę później torba pełna azjatyckich specjałów została dowieziona do domu. Serwis jest świetnym rozwiązanie dla tych, którzy nie mają gotówki, bo płatności można dokonywać również online. Nie trzeba nigdzie dzwonić, a na sam koniec ukazuje nam się czas realizacji naszego zamówienia. To takie wygodne i przyznamy, że z serwisu korzystałyśmy kolejne trzy razy, testując inne kuchnie i za każdym razem spełnił nasze oczekiwania. Na pewno będziemy polecać portal dalej. Pomysł na stworzenie bazy restauracji z danej okolicy to strzał w dziesiątkę. Nikt nie lubi skakać ze strony na stronę, a pyszne.pl ułatwia nam wszystkim życie!


libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz