Book: "Nigdy Przenigdy" Sara Shepard

Ostatnio przyszły nam na myśl pewne refleksje. Doszłyśmy do wniosku, że znalezienie wolnego czasu staje się w dzisiejszym świecie odległym marzeniem. Zaaferowani wieloma zajęciami ciężko znaleźć nam czas na drobne przyjemności ,jakim jest czytanie. Postanowiłyśmy to zmienić i na dobry początek zamówiłyśmy kartonik z kilkoma pozycjami, które czekają teraz na swoją kolej. Na pierwszy ogień wybrałyśmy pozycję Sary Shepard "Nigdy przenigdy" kontynuacji rewelacyjnej "Gry w kłamstwa".


W piękną słoneczną sobotę wybrałyśmy się do jednej z kawiarni z cudownym widokiem na kamienice poznańskiego Starego Rynku. Niezwykle inspirujący widok sprawdził się idealnie do wymieniania naszych spostrzeżeń na temat książki. 
Dlaczego wybrałyśmy właśnie tą pozycję? Dlatego, ponieważ sama autorka jest nam dobrze znana z niezwykle wciągającej serii "Pretty Little Liars", jednak tym razem skierowała ją do starszych czytelników.
Byłyśmy zgodne - działo się tyle, że dopiero skończywszy książkę mogłyśmy spokojnie odetchnąć. 
Główna bohaterka to bogata i niesamowicie popularna dziewczyna. Ma wszystko, o czym można zamarzyć. Nikt jednak nie wie, jakie mroczne sekrety skrywa...Miała wiele na sumieniu. Była nieobliczalna i nikt tak naprawdę nie wiedział, do czego może się posunąć. Mimo tego była osobą, którą albo się kocha, albo nienawidzi...Jest też siostra zaginiona bliźniaczka, która się pojawia i ...zajmuje jej miejsce. Obrót spraw bardzo zaskakuje i wzbudza wielką ciekawość.
Obie pozycje serii zaostrzyły nasz apatyt na kolejne tomy cyklu.


Za książki serdecznie dziękujemy wydawnictwu otwarte!

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

 1. Ja planuje przeczytać całą serie Pretty Little liars. Jestem maniaczka tego serialu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/dmfP/
  buty ze skóry naturalnej po 30, 70, 100 i 150zł ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia ; )

  OdpowiedzUsuń