Dzień Ślubu...przygotowania

Być gwiazdą w dniu ślubu!
Jedno jest pewne: to jest Twój dzień i tego dnia powinnaś czuć się jak prawdziwa gwiazda. To zdanie powtarzałam sobie już na kilka dni przed uroczystością. I powtarzały mi o tym przyjaciółki i mama. I nie ważne jaki ma się stosunek do dnia ślubu i wesela, czy to będzie huczna uczta w pałacu, przyjęcie w zajeździe, czy kameralny obiad rodzinny...
Od zawsze wydawało mi się, że jestem odporna na to całe zamieszanie ślubno-weselne. Dziwiłam się wszystkim dziewczynom przeżywającym dzień ślubu i nienaturalnie przejętym każdym szczegółem. Do momentu, kiedy nie nadeszła noc przed samą uroczystością...Dopadła i mnie gorączka przygotowań!
Kreacja, uśmiech, fryzura, makijaż, odpowiednio dobrana biżuteria to najważniejsze komponenty, które tworzą całość. Dlatego tak ważne jest zadbanie o nie. Za perfekcyjny makijaż i fryzurę dziękuję Monice!!!
Już wcześniej obdzieliłam inne osoby odpowiedzialnością za konkretne sprawy organizacyjne i postanowiłam  poświęcić się zabawie i delektować się pięknem tego dnia. I tak też się stało... :)
Kamila
Fryzura ślubna. Upięcie tematyczne dopasowane do sukni ślubnej napoleonki.Kartki ślubne. Wspaniała pamiątka na wiele lat. Uwielbiam na nie spoglądać.

Suknia ślubna. Typ: Napoleonka. Romantyczna, elegancka i prosta, dobrana tematycznie pod pałac weselny.Najważniejsze w makijażu ślubnym są oczy. Postawiłyśmy na ich wyrazistość.
Ubieranie Panna Młodej. To nie takie proste jakby się mogło wydawać!!! Szczególnie jeśli do zapięcia jest mnóstwo guzików a rozmiar sukienki to 34.

Nakładanie welonu. Romantyczne sploty, spięcia, loki z wpiętymi różami z gamy odcieni bukietu Panny Młodej.

Bukiet ślubny. Panna Młoda gotowa do wyjścia.

Auto ślubne.  My wybraliśmy zabytkowy model Warszawy "Garbuski"

Wystrój auta ślubnego. Pastelowe róże z gamy odcieni bukietu Panny Młodej.

Warszawa M20 "Garbuska". Model z 1953.r. w jasnym kremowym kolorze.

Gotowa do ślubu? TAK! :)
Makijaż i fryzura: Monika Gerber (pełen profesjonalizm)
Zdjęcia: These Moments - Fotografia Chwili  http://www.thesemoments.pl/ (polecam wszystkim osobom, które cenią sobie naturalność zdjęć ślubnych)

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz