I`m Blue Without You

Droga suknia od projektanta? Nic bardziej mylnego! Błękitna długa suknia w greckim stylu to nowy nabytek prosto z second hand`u w Londynie. Zauroczyła nas nie tylko swoim fasonem, ale też pięknym błękitnym kolorem, który jesienią będzie bardzo modny.
Second hand`y te przeżywają obecnie boom, szczególnie na Zachodzie. Ci, którzy kochają modę dobrze wiedzą, że najlepszą inspiracją nie są sieciówki, a właśnie second hand`y. Wiedzą o tym Włosi, Francuzi, Anglicy i powoli wiemy o tym i my!
Każdy taki sklep ma swoją atmosferę. Można upolować w nich prawdziwe perełki, a przede wszystkim ubrania, torebki i inne akcesoria, które często nigdy nie były noszone. Second hand`y to sklepy dla ludzi otwartych, kreatywnych i potrafiących zrobić coś z niczego. W dzisiejszych czasach liczy się pomysłowość w ubiorze, więc warto zatem wybrać się czasami na takie polowanie.
A Wy robicie zakupy w second hand`ach?

Monika: Sukienka - Second Hand/ Kopertówka - Second Hand/ Pasek - Mango

zdjęcia: Sylwia Adamczuk (www.studiosylvia.com)

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz