Królewski piknik

Długi i miejmy nadzieję ciepły weekend przed nami!
Czerwiec to idealny czas, aby wraz z bliskimi odpocząć na łonie natury. My już dziś się przekonałyśmy jak wspaniale można spędzić czas na świeżym powietrzu.
Dla nas piknik to nieodłączny element wiosenno - letnich weekendów. Jak dobrze jest wyjechać za miasto i choć na moment wyciszyć się i zrelaksować z dala od miejskiego hałasu. 
Koniecznie weźcie ze sobą swoje ulubione przekąski i napoje, dla aktywnych polecamy badmintona bądź frisbee. My zabrałyśmy ze sobą ulubioną prasę, która zawsze umila beztroskie wylegiwanie się na słońcu. Kluczem do sukcesu jest oczywiście organizacja!
My tym razem zaszalałyśmy i wzięłyśmy ze sobą ulubione przedmioty, które jeszcze bardziej umiliły nam ten wolny czas i sprawiły, że stał się wyjątkowy! Nazwałyśmy więc nasz dzisiejszy piknik - Królewskim! :)
Z każdego takiego wypadu staramy się czerpać jak najwięcej, dlatego dobrze jest też znaleźć choć pół godziny na spacer po łące i zrywanie kwiatów, które później zdobią wnętrza naszych domów. Kwiaty polne choć krótko, pięknie się prezentują w wazonach!
Oto kilka zdjęć z pikniku:
To, co cieszy oko, cieszy i duszę...Wszystkie zdjęcia zostały zrobione na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, okolice Mosiny.

All photos by@Libelula
Kamila&Monika

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz