Baby shower po polsku!

Czy w Waszym otoczeniu jest przyszła mama? Jeśli tak nie zwlekajcie i przygotujcie jej imprezę Baby Shower!
Baby Shower to nic innego jak sympatyczne przyjęcie, które ma zapewnić przyszłą mamę, że może liczyć na swoje przyjaciółki! Przyjęcie ma szansę stać się alternatywą dla tradycyjnego polskiego "pępkowego". Tyle że zamiast mężczyzn świętują panie i to jeszcze przed narodzinami dziecka.
Jest to zwyczaj dość nowy w Polsce, ale najwyraźniej pojawiło się zapotrzebowanie na celebrowanie tego wspaniałego momentu w życiu kobiety. Z radością świętujemy to, co jest szczególnie kobiece. Przyszło do nas coś, co jest gotowym przepisem na świetną zabawę. Krótko mówiąc - ostatnia babska impreza przed porodem!
Ma być miło, słodko, kolorowo...no i najważniejszy element przyjęcia - ukochane przyjaciółki i dobry nastrój!
Kamila

tematyczny baner

dekoracje to nieodłączny element przyjęcia


dekorowanie ciasteczek przez gości przyjęcia 

owocowe koreczki to idealna przekąska na zabawę


wypieki przyjaciółekprezenty dla przyszłej mamy


rękodziała w słodkich, pastelowych odcieniach to również świetny pomysł na prezent dla przyszłej mamy

All photos by @Libelula
Kamila

libelula

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz:

  1. A może taki fajny zestaw zippo? Kilka fajnych drobnych rzeczy, które podniosą prestiż. Moim zdaniem nie ma absolutnie niczego lepszego. Każdy mężczyzna powinien zająć się poprawieniem detali w swoim wyglądzie ;)

    OdpowiedzUsuń